Haber

Aliağaspor FK yeni sezon hazırlıklarına başladı

2023-2024 futbol döneminde TFF 3. Lig’de mücadele edecek olan Aliağaspor FK, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendiren Aliağaspor FK, sezon öncesi ilk antrenmanını Aliağa Atatürk Stadı’nda yaptı. Teknik Direktör Hakan Şapçı’nın yeni transferleri yönetim eğitimine; Ahmet Gülay, Emirhan Karagülle, Yiğit Bayındır, İsmail Kulet, Miraç Can Yavuz, Mehmet Fuat Gölbaşı, Hakan Demir, Hasan Çelik, Oktay Kancı, Oğuzhan Yıldırım, Seç Can Koç, Sinan Akgöl, Kaan Özder, Ahmet Uzun ve Adnan Demir de katıldı.

Başkan Serkan Acar ve yeniçerilerden ilk antrenmana sürpriz ziyaret

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ve Yeniçeri Taraftar Derneği üyeleri, ilk antrenman için sahaya çıkan futbolculara ve teknik heyete sürpriz ziyarette bulundu. Sezon öncesi takıma başarılar dileyen Başkan Serkan Acar, futbolcu ve teknik heyetten 3. Lig’de şampiyonluk elde etti. Aliağaspor FK Lideri Kamil Önal ve kulüp yöneticileri sürpriz ziyarette yer aldı.

Bolu’da ikinci etap hazırlıkları

Sürpriz ziyaretin ardından oyuncular sezonun ilk antrenmanını esneme ve düz koşu ile yaptı. Aliağa’yı profesyonel ligde temsil edecek olan Aliağaspor FK, Aliağa’daki ilk etap hazırlıklarının ardından ikinci etap hazırlıkları için 25 Temmuz’da Bolu’daki kampına girecek. – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu