Haber

Bağcılar’da maskeli ve bereli kadınlardan 80 bin liralık hırsızlık iddiası

BAĞCILAR’da cerrahi maske ve bere takan 4 kadının girdikleri evden 80 bin lira değerindeki ziynet eşyalarını çaldığı iddia edildi. Şüphelilerin siteye ve binaya girişleri güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 14 Şubat Salı günü saat 14.00 sıralarında Yenimahalle’deki bir sitede meydana geldi. Eren Dinç ve eşi konuta geldiklerinde 80 bin lira değerinde olduğunu söyledikleri ziynet eşyasının yerinde olmadığını fark ettiler. Dinç ailesinin ihbarı ile gelen polis ekipleri, binanın 5’inci katındaki konutta olay yerinde inceleme yaparken, olay yerinin güvenlik kamerası kayıtlarını izledi. Görüntülerde cerrahi maske ve bereli 4 kadının siteye ve binaya girdiği görüldü. Polisin olayla ilgili çalışması devam ediyor.

“ÇOCUĞUM EVDE OLABİLİR”

Ev sahibi Eren Dinç, “Biz evde yokken kadın olduğunu düşündüğümüz 4 zanlı eve giriyor. Güvenlik görevlisinin yokluğundan yararlanıp içeri giriyorlar. Eşimin elindeki 80 bin liralık ziynet eşyasını alıyorlar.” Kurtulduk. Polise başvurduk. Olay yerine geldiler, parmak izlerini aldılar “Şüphelilerin yakalanmasını istiyoruz. O sırada çocuğum evde olabilir, eşim evde olabilir, çok daha kötü olaylar olabilir” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu