Haber

Felahiye, Memduh Büyükkılıç’ı ağırladı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’de ilçe ziyaretleri kapsamında Felahiye’ye giden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Felahiye Belediye Başkanı Vural Coşkun’u makamında ziyaret etti.

Başkan Büyükkılıç, burada yaptığı açıklamada, “İlk saatten itibaren imkanlarını seferber eden hemşerilerimiz olarak Felahiyeli canlarımıza ve dostlarımıza minnettarız, teşekkür ediyor, geçmiş olsun” dedi.

Sürecin devam ettiğini, birlik ve beraberlik içinde bir iyileşme süreci yaşandığını vurgulayan Büyükkılıç, “Büyükşehirimizle el ele vererek, hemen yanı başımızda bulunan Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm illerimiz için kaynaklarımızı seferber edeceğiz, 16 ilçe belediyesi, altyapı kurumları, sivil toplum kuruluşları ve valimiz. Ellerinden tutmak ve yanlarında olmak için çalışmalar yaptık” dedi.

“MAYLAMIZ VE ÇARŞIMIZ DEPREM BÖLGESİNDE BİRİNCİYİ GETİRİYOR”

Bir yandan normalleşme süreci kapsamında alışveriş açısından önemli olan deprem bölgelerinde çarşılar oluşturduklarını belirterek, “Hem Maraş’ımızdaki mahalle, hem de Elbistan’daki çarşımız herkes tarafından beğeniyle karşılanıyor. ilkleri taşıyan ve örnek teşkil eden çalışmalar, proje olarak da anılmaktadır. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Felahiye Belediye Başkanı Vural Coşkun, Büyükkılıç’a ‘hayırlı olsun’ diyerek, “Sürekli depremin yaralarını sarmaya çalıştığımız yoğun gündeminizde bize zaman ayırıp ilçemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. bu yoğun program dahilinde. Büyükşehir itfaiyesi, elektrik, KASKİ ve tüm ekibinizle, ilçelerle birlikte birlik ve beraberlik içinde yaptığınız hizmetler için teşekkür ediyorum.

Büyükkılıç’a Felahiye ziyaretinde Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman ve Bayar Özsoy ile daire başkanları eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu