Haber

Ferhat Göçer, Ömür Gedik ile evindeki durumunu anlattı

ensonhaber.com

‘Fatih Altaylı ile Bire Bir’Programın yeni bölümünün konukları arasında Ferhat Göçer de vardı.

Bloomberg HT’de seyircisiyle buluşan Göçer, uzun yıllardır aşık olduğu yazar ve hayvansever Ömür Gedik ile evdeki durumunu anlattı.

“30’dan fazla kedimiz var, 14’ü evimizde yaşıyor”Göçer şunları söyledi:

“Siz ikinci sınıf bir varlıksınız”

Hayatla birlikte yaşadığınızda, aslında ikinci sınıf bir varlıksınız. Ben de bir hayvanseverim ve bundan rahatsız değilim. Zaman zaman ‘Hayat güzel’ dediğim noktalar oldu ama hoşuma gitti. Dünyada hayvanlara eziyet edenleri görünce Ömür Gedik gibilerinin var olmasına çok seviniyorum. Zor zamanlar geçirdiğimde doğaldır.

“Sandalyeye sert oturduğumda yarım saat fırça yiyorum”

Tüm koltuklar kedilerle dolu, izin istemeniz gerekiyor. Otururken ve kalkarken dikkatli olmalıyım. Sandalyeye sert oturduğumda yarım saat fırça yiyorum. Bizim de 3 köpeğimiz oldu ama onları hastalıktan kaybettik. Köpek almaya cesaret edemiyorum, son kaybettiğim köpeğimden sonra 2 ay toparlanamadım. Kayıp müthişti.

“Hayvanlara şiddeti duyunca titriyor”

Sevgilisinin hayvanlara yönelik şiddet konusundaki hassasiyetinden de bahseden Ferhat Göçer, şöyle devam etti:

Ömür, hayvanlara şiddet uygulandığı haberini alınca tir tir titrer. O sırada kenara çekileceğim. İstikrar unsuru olduğu için sessizce izleyeceğim. Zaman zaman benimle çelişen yönler oluyor. Mesela çok iyi tanıdığım bir siyasetçi, yönetici ya da rektör bir anda aklına bir şey gelir ve Ömür’le karşı karşıya gelir. İşte o zaman kenara çekiliyorum. Kendi çıkarımın zarar göreceğini düşünerek Ömür’e rastgele bir cümle söylemeye cesaretim yok.

sariyer-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu