Teknoloji

Grand Theft Auto 6 Hakkındaki En Büyük İddia: Bu Yıl Açıklanabilir

Video oyun dünyasının en bilinen, en çok oynanan, en çok satan ve içerik değiştiren serilerinden biri olan Grand Theft Auto, yeni oyunuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun dünyasından bilgiler paylaşan ve Insider Gaming’in sahibi olan Tom Henderson, oldukça gerçekçi bir iddiada bulundu.

Geçtiğimiz aylarda sızıntılarla gündeme gelen GTA 6’nın çıkış tarihi netleşmiş olabilir.

Geçen yıl oyun içi görüntüleri sızdırılan Grand Theft Auto 6’nın çıkış tarihi kesin olmasa da kesinleşmiş olabilir. Insider Gaming’in sahibi Tom Henderson, Rockstar Games’in bu yıl bir etkinlik düzenleyeceğini söyledi.

Etkinlikte oynanış videoları gösterilecek.

Rockstar Games tarafından düzenlenecek etkinlikte oynanış görüntüleri ve karakter tanıtımları yer alacak. Tom Henderson tarafından ortaya atılan bu iddiaların ardından dizinin hayranları çılgına döndü. Ancak çıkış yılına dair üzücü bir gerçek bizleri bekliyor olabilir.

Oyun en erken 2025’te çıkabilir.

İddialara göre oyunun 2025 yılında çıkması planlanıyor. Bu durum tıpkı Red Dead Redemption 2’deki gibi ilerleyebilir. RDR2 ilk duyurulmasından tam 2 yıl sonra piyasaya sürüldü ve Tom Henderson bu yöntem için bir çıkış süreci öngörüyor.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tom Henderson oldukça sağlam bir kaynak, ancak öne sürülen argümanlar kesin değil. Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu