Haber

Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Hikmet Çetin: Rahatladığını gördüm, morali iyiydi

CHP 38. Olağan Kurultayı sona erdi. Kurultayda Özgür Özel ile başkanlık için yarışan Kemal Kılıçdaroğlu kaybetti. Kılıçdaroğlu seçim yenilgisinin ardından sessizliğe büründü.

Eski CHP Genel Başkanı Hikmet Çetin, Kemal Kılıçdaroğlu’nu CHP Genel Merkezi’nde ziyaret etti. Toplantının ardından Serbestiyet’e değerlendirmelerde bulunan Hikmet Çetin, bu hafta ABD’ye gideceği için Kılıçdaroğlu’nun CHP genel başkanlığını Özgür Özel’e bırakacağı devir teslim törenine katılamayacağını, bunun üzerine bir bedel ödediğini söyledi. nezaket ziyareti öncesinde

Kılıçdaroğlu’nu nasıl gördüğünü anlatan Çetin, “Kılıçdaroğlu’nun rahatladığını gördüm. Morali iyi. Bundan sonra olacak her şeyin herkes için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Hikmet Çetin, şunları söyledi: “CHP’de değişime ihtiyaç vardı. Bundan sonra İmamoğlu ve Özgür Özel başta olmak üzere tüm CHP’lilerin performansı iktidara karşı muhalefetin elini güçlendirebilir.

Kılıçdaroğlu’nun yarıştan çekilmesi çok şık olurdu. Eğer kürsüye çıkıp Özgür Özel’in elinden tutup havaya kaldırmış olsaydı, sanıyorum tüm CHP Kılıçdaroğlu’nu omuzlarında taşıyacaktı. Ama olmadı.”

korganhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu