Yaşam

Sinematek Günleri: İkinci Kez Gerçekleşen Sektör Buluşmaları

SinemaSektör profesyonellerini bir araya getiren Sinematek Günleri: Kesme Buluşmaları’nın ikincisi 2-4 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Sinema Evinde yapılacaktır. Üç gün sürecek toplantıda paneller, söyleşiler ve çalıştaylar gerçekleştirilecek.

Kadıköy Belediyesisinematek/ Sinema Meskeni tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Sinematek Günleri’nde sektörde aktif olarak çalışan ya da sektöre girmek isteyen profesyoneller profesyonellerle buluşacak. 2 Haziran Cuma günü başlayacak ve 4 Haziran Pazar günü sona erecek. Sinamatek Günleri’nde senaryonun fikir sürecinden bağış toplamaya, yönetmen seçiminden yeni dağıtım ve pazarlama stratejilerine kadar farklı konular masaya yatırılacak. yapımcılar için

sinematek/ Sinema Evi’nin Villa Etkinlik Salonu, Cam Bina Toplantı Salonu ve Onat Kutlar Sinema Salonu’nda gerçekleştirilecek olan “2. Sinematek Günleri: Sektör Buluşmaları” üç gün boyunca 8 oturum, 1 atölye ve 1 söyleşi ile 10.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Sinematek Günleri: Bölüm Buluşmaları’na katılmak isteyenler ‘sinematek.kadikoy.bel.tr’ adresinden detaylı bilgiye ve güncel programa ulaşabilecekler.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

elmadagajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu